Firma działa na rynku remontowo-budowlanym od kilkunastu lat.

Pod nazwą SOYER firma działa od 2002r.
Prowadzimy działalność w zakresie usług remontowo-budowlanych i adaptacji wnętrz. Nasi klienci to zarówno firmy developerskie, osoby prywatne jak i liczne przedsiębiorstwa które poznały już naszą fachowość.

Firma gwarantuje niezmienność cen do ustaleń początkowych w zakresie zawartych uzgodnień. Obecnie realizujemy usługi według wszelkich dostępnych technologii korzystając z materiałów renomowanych firm. Pozwala nam to na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i mając na uwadze zakres kompleksowej realizacji inwestycji firma ciągle rozszerza swoją ofertę.

Firma wyposażona jest w sprzęt, narzędzia i środki transportu niezbędne do świadczenia usług. Zdobyte wieloletnie doswiadczenie pozwoliło nam zdobyć wiarygodną pozycję na rynku.

Aktualnie możemy wykonać większość prac związanych z wyposażeniem, remontami, konserwacją obiektów użyteczności publicznej, firm i zakładów.
Kompleksowa realizacja powierzonych nam zadań zyskała uznanie zlecających.

Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy doradztwem technicznym. Aby zaoszczędzić czas inwestorów jesteśmy w stanie zająć się również kompleksową obsługą inwestycji. Wszelkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych.

Zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem
Ireneusz Sojka